SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Soppslev 3481402
nr 348 1402
Soppslev
silver, 1800-tal, graverad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 februari 2005
1.100 kr
1.300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.